Drevená oáza

Drevená oáza

Terasa či balkón sú najpríjemnejším rozšírením nášho domova. Či sa jedná o rodinný dom alebo bytovú jednotku je to miesto, kde chodíme oddychovať, načerpať novú energiu a nadýchať sa čerstvého vzduchu. Príjemná terasa alebo balkón môže byť mala oáza pokoja v tomto uponáhľanom svete. Hlavne počas teplejších dni človek trávi na terasem či balkóne viac času a chce si toto miesto čo najviac zútulniť. Správny výberu materiálu na terasu je veľmi dôležitý a medzi najobľúbenejšie materiály patrí drevo, ktoré dodáva ten správny šmrnc a prepojenie s prírodou.

Drevené dosky

Drevené terasy a fasády pôsobia elegantné a môžu byť ozdobou každého domu. Správny výber dreva je dôležitý, aby vydržalo čo najdlhšie. Najvhodnejšie drevo na terasu alebo fasádu sú exotické dreviny. Vyznačujú sa vysokou kvalitou a vynikajúcimi technickými parametrami a zároveň sa vyznačujú krásnym dizajnom. Sú nenáročné na údržbu a preto sú vhodné na celoročné použitie vo vonkajšom prostredí. Exotické drevené dosky sú odolné voči vlhkosti, hnilobe a termitom.

Drevena fasada

Ak ste sa rozhodli postaviť si drevenú konštrukciu, terasu alebo fasádu navštívte stránku spoločnosti Quadrofixing, kde nájdete všetko pre Vaše projekty z dreva. Spoločnosť ma dlhoročné skúsenosti a funguje na trhu už od roku 2010. Nájdete tam širokú ponuku terasových skrutiek, klipov a podložiek. Na výstavu drevenej fasády tam nájdete ponuku fasádnych skrutiek a klipov. Konštrukčné skrutky sú najpoužívanejšie a najuniverzálnejšie skrutky do dreva. Používajú sa na spájanie drevených hranolov alebo plošných materiálov ako sú preglejky či OSB dosky. Portfólio produktov tvoria predovšetkým vlastné produkty ako aj iné kvalitné značky a produkty. Ich dodávateľmi sú Eurotec líder vo vývoji a výrobe spojovacej techniky, Hapax Europe, PGB Europe a Sihga. Produkty pre svoje projekty z dreva tu nájde naozaj každý.