Na tieto kontajnery sa môžete spoľahnúť

Na tieto kontajnery sa môžete spoľahnúť

Ibc kontajnery patria do rodiny plastových obalov uľahčujúci skladovanie, distribúciu a ochranu pred znehodnotením. Poznáte tieto novinky vo svete ibc. Ibc kontajner je typom plastového obalového materiálu. Niektorý ho poznajú pod názvom plastová nádrž a najčastejšie sa v ňom uchovávajú rôzne postreky, chemické tekuté zložky alebo v bežných záhradách je využívaný na zber a uskladnenie dažďovej vody.

existujú aj iné druhy ibc kontajnerov na špičkovej úrovni

Ibc kontajnere novej generácie

Aj obalové materiály prechádzajú inováciami, nielen vo výrobnom procese ale aj v rámci pokrytia neustále stúpajúcich nárokov zo strany zákazníka. Neuveriteľnou novinkou sú ibc kontajnery spoločnosti Schoeller Allibert. Táto spoločnosť posúva hranice optimalizácie a efektivity nákladov a celkovo procesov pri distribúcii na úplne inú úroveň. Z ich dielne prišiel aj tento podarený kúsok- kontajner plne podporujúci smart rozhranie vďaka prepojeniu so systémom kontroly. Neviete si to predstaviť? Nevadí, treba ho vyskúšať a posúdiť jeho kvality na vlastnej koži.

automatizácia čaká aj logistický priemysel

O čom je reč

Reč je o ibc kontajneri Combo Excelsior Hybrid®, ktorý podporuje služby Smart Link. Jedná sa o model skladacieho ibc kontajnera. Vďaka možnosti rozloženia je nielen mimoriadne skladný ale aj trvácny. V prípade poškodenia časti kontajnera, netreba kupovať celý nový kontajner, stačí iba vymeniť jeho časť a je naďalej funkčný a pripravený na používanie. Je mimoriadne odolný vďaka vysokokvalitným plastovým materiálom a spĺňa všetky normy a povinnosti. Nielen to. Udržiava svoju hygienu pomocou hladkých vnútorných stien, to zabezpečuje aby sa náklad nezachytával a kontajner bol ľahko čistiteľný. Rozmer ibc kontajnera je variabilný. Už vám nič neujde. Naozaj – reč je o prepojení so Smart Link. Je to systém citlivý na aktuálnu teplotu kontajnera. Nemusíte byť preto priamo v skladovacom či automobilovom priestore, aby ste zistili ako sa Váš tovar má. Reporty o stave sú automaticky odosielané. V prípade potreby teda môžete hneď zakročiť, aby sa predišlo znehodnoteniu tovaru z dôsledku nesprávnych skladovacích alebo distribučných protokolov