O džínsach

Rozsiahla ponuka jednotlivých strihov džínsov je tu aj tento rok. Nekončiaci sa módny trend nosenia džínsov je tu stále a my môžeme pokojne, že sme stále in pridať niekoľko nohavíc tohto typu do nášho šatníka. Zopár nových modelov určite využijeme a ich výber neoľutujeme. Výborne sedia, sú pohodlné a nosia sa s obľubou a radosťou, či už do práce, na rande alebo akékoľvek formálnejšie stretnutie. Sú kombinovateľné s čímkoľvek a s istou dávkou predstavivosti a tvorivosti môžete vytvoriť množstvo typických aj netradičných outfitov. Dokonalosť v džínsoch, ktorá stojí za to.

džínsy, ktoré sú pohodlné

Slimmer jeans bigstarjeans.sk je ponuka skvelých džínsov, ktoré vám padnú ako uliate. Nájdete ich vo všetkých konfekčných veľkostiach v zaujímavých strihoch. Svoje popredné miesto zastávajú aj slim džínsy, ktoré výborne tvarujú postavu. Vybrať si ich môžete s nízkym pásom, alebo v opačnom prípade, ak si prajete prekryť boky a zoštíhliť pás, s vysokým pásom. Niektoré z nich sú ozdobené výšivkami a flitrami, čo vás určite zaujme.

elegancia v džínsoch

Ak preferujete vyšúchané odtiene modrej alebo sivej či čiernej, určite si prídete na svoje. Ďalším variantom sú potrhané rifle, ktoré získali svoje znamenité miesto v šatníku tínedžeriek, keďže vyjadrujú neformálnosť, pohodlie, extravaganciu a voľnosť. Týmto typom džínsov nepohrdnú ani dámy v zrelom veku, ktoré ich dokážu zaujímavo doladiť s fantastickými topmi a pôsobiť zaujímavo a výnimočne v každom veku.

Zapínanie džínsov je na zips alebo na gombíky. Dĺžka džínsov je rôznorodá. Nájdete tu džínsy nad členky, ale aj krátke džínsy pod či nad kolená, ktoré sa vám istotne budú hodiť v letných mesiacoch. Džínsy, ktoré sú tu s nami už pomerne dlhé obdobie, džínsy, ktoré nestarnú si tiež môžu nájsť cestu až do vášho šatníka. Stačí označiť vami vybraný kúsok, vybrať potrebné parametre a po zadaní požadovaných údajov, vám džínsy budú doručené už v priebehu niekoľkých pracovných dní.