Pamäťová pena pre pohodlný spánok

Takisto máme iné kritériá aj na matrac do postele. Matrace do postele netreba v žiadnom prípade podceňovať. Aj keď množstvo ľudí zaujíma skôr dizajn ich postele, na váš spánok nemá posteľ takmer žiadny vplyv. Samozrejme komfortnejšie sa cítime vo vysokej, kvalitnej posteli, ale na priamy vplyv na náš pohybový aparát má vplyv matrac. Na matraci strávime dene v priemere 8 hodín a predstavte si, aký čas to predstavuje za celý náš život. Preto by ste mali matrac do postele vyberať s rozumom a podľa svojich vlastných požiadaviek. Pri výbere matraca do postele sa nespoliehajte na výber vašej kamarátky, ktorá môže mať na matrac do postele úplne iné kritériá.

matrac

Počas života by ste už mali mať ako takú predstavu o tom, či vám vyhovuje skôr tvrdý alebo mäkký matrac. Práve tvrdosť matraca je pri rozhodovaní o kúpe matraca najdôležitejším kritériom. Podľa tvrdosti matraca do postele sa odvíja aj materiál, z ktorého je vyrobený. Vo všeobecnosti platí, že pružinové matrace, ktoré majú vo svojom vnútri pružinu sú pocitovo tvrdšie ako matrace penové. Každý, kto chce mäkký matrac, by sa mal rozhodnúť práve pre penový. Penové matrace sú najčastejšie vyrobené z kvalitnej memory peny. Matrace s pamäťovou penou sa vyznačujú vynikajúcimi vlastnosťami a dlhou životnosťou.

spánok

Ako už z názvu vyplýva, pena si zapamätá krivky vášho tela a akonáhle si do nej ľahnete prispôsobí sa vášmu telu a krivkám. No výhodou je, že keď sa opäť zobudíte pena sa vráti do svojho pôvodného stavu. Nevzniknú tak preložené miesta, ktoré znižujú kvalitu matraca po určitom čase. Kúpiť kvalitný matrac sa môže zdať jednoduché, no nie každý predajca je aj autorizovaný a v kvalite matraca sa vyzná. Vyberajte preto u odborníkov, ktorí vedia čo predávajú. Navštívte autorizovaných predajcov segum.sk a vyberte si svoj nový matrac ešte dnes.