Podstata masáží

Tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ masáže v súčasnosti pozná azda každý, pretože sú veľmi populárne, a to už aj v našich končinách a v blízkom okolí, kde si získavajú prívržencov. Tieto masáže vychádzajú do staroindického učenia tantrizmu, ktoré je zároveň aj náboženstvom, filozofiu a spája v sebe množstvo meditačných prvkov, ktoré sa prejavujú aj počas samotných tantrických masážnych programov. Takéto masáže sú vykonávané v tantrických masážnych salónoch, ktoré nájdete už aj u nás a nemusíte kvôli nim vycestovať do zahraničia. Stačí navštíviť niekoľko tantrických salónov, ktoré máme u nás priamo v Bratislave a vychutnať si tak nezabudnuteľný zážitok.

žena

Tantra masáže nie sú len obyčajné masáže, ale práve tieto masáže posúvajú všetky masážne praktiky a techniky na úplne inú úroveň. Základným rozdielom medzi tantrickými masážami a bežnými masážami, ktoré množstvo ľudí navštevuje kvôli uvoľneniu fyzického tela, prípadne kvôli pomoci so zdravotnými problémami, je to, že erotické tantrické masáže celkovo nemajú presne stanovený program, podľa ktorého sa musia riadiť a ktorého sa musia maséri striktne pridŕžať. Naopak, tantrické masáže sú spontánnou činnosťou, pričom celý masážny program závisí práve od klienta.

žena

To však neznamená, že klient si vyslovene ústne určuje, čo si praje, ale masérka si všíma jeho reakcie na jednotlivé podnety, ktoré sama vytvára a vydáva a práve podľa toho stanovuje a vedie tento masážny program práve tak, aby robila všetko to, čo sa klientovi v daný moment páči. To je zásadný rozdiel oproti bežným masážam, ktoré majú presne zadané postupy, techniky, rozpätia tlaku a postup miest, ktorými sa majú maséri zaoberať a ktorým venovať pozornosť. Čo sa týka toho venovania pozornosti jednotlivým miestam, ďalším kúzlom týchto masáží je to, že sa venujú každému 1cm tele, a to vrátane intímnych partií, ktoré masérka starostlivo stimuluje.