Poznáte benefity aloe vera?

Poznáte benefity aloe vera?

Aloe vera je rastlinka, ktorá sa pestuje na plantážach a neskôr sa z nej vyrába blahodarný gél alebo šťava. Aloe vera sa dnes už nachádza ako zložka mnohých produktov, a to najmä kozmetických. Jej prínos je v množstve pozitívnych účinkov, ktoré má na pokožku alebo na telo vnútorne. Gél či šťava z aloe na pitie blahodarne pôsobia na trávenie, tráviace ťažkosti a regenerujú telo. Obsahuje vitamíny a má skľudňujúce účinky. Rovnako sa to dá povedať aj o aloe vera v kozmetike. Gél a to najmä čistý prírodný gél z kvalitných rastlín je skvelým prostriedkom na popáleniny, na ukľudnenie pleti po opaľovaní. Má výborné hojivé, regeneračné a upokojujúce vlastnosti na pleť. Rovnako dokáže pleť aj vlasy skvelo hydratovať a udržiavať v nich vlhkosť, čo je v lete veľmi dôležité.

aloe vera

I keď aloe vera sa dnes produkuje i predáva vo veľkom, upozorňujeme práve na značku forever living slovensko, ktorá ponúka produkty z aloe vera, ktorú si táto medzinárodná spoločnosť pestuje sama. Je tak jedným z najväčších producentov aloe na svete. Snaží sa, aby boli produkty kvalitné a to je veľmi dôležité! Skutočne prémiové účinky aloe tak môžu pomôcť mnohým ľuďom.

aloe vera rastlinky

Aloe vera sa pestuje na špeciálnych plantážach, zbiera sa a následne spracúva. Tak sa vyrába gél, ktorý býva základom mnohých produktov alebo samostatným produktom. Rovnako je to aj zo šťavou, ktorá sa vyrába z listov rastliniek aloe. Postup však je potrebné vedieť a poznať, nakoľko nie všetky časti sa zrejme dajú využiť.

Z aloe vera nájdete v ponuke hydratačné krémy, krémy po opaľovaní, regeneračné gély a podobne. Mnohé značky kozmetík sú založené práve na aloe vera a jej blahodarných účinkoch. Neváhajte teda skúsiť nejaké tie produkty aj vy. Pozrite si skvelú ponuku a uvidíte, ako tento malý zázrak pôsobí na pokožke. Rozhodne si ju určite obľúbite!