Rezervácia tantra masáže

Ako prebieha rezervácia tantrickej masáže a čo by ste mali vedieť?? Ak sa chystáte na tantrickú masáž po prvý krát, tak by ste mali byť oboznámený so službami, časovým rozmedzím a cenníkom. Toto všetko si môžete zistiť rovno na stránke, tu. Kde sa vám objavia druhy tantrickej masáže, cenník, a časové úseky. Bez akýchkoľvek záväzkov si môžete začiarknuť čo by sa vám páčilo a na konci uvidíte výslednú cenu, koľko to bude stáť.

tantra masáž

Zopár z druhov tantra masáže:

Classic tantra (45 min.) 90€

Body tantra (45 min.) 120€

Vzájomná Body tantra (45 min.) 160€

Love Game Tantra (1 hod.) 200€

Romantic Tantra (1 hod.) 250€

Magic Tantra (1hod.) 280€

Couple tantra (1,5 hod.) 320€

Double Body (1 hod.) 250€

Secret dark (45 min.) 150€

MASÁŽ PRE ŽENY: Deluxe tantra (1 hod) 130€

Samozrejme je čas informatívny, keďže si na ich stránke môžete pozrieť aj dlhšie časové úseky a zladiť si to podľa svojich priorít. Niektoré druhy ponúkajú aj dlhšie časové úseky, ako hodina a pol či dokonca aj dve hodiny. Tantra masáž sa považuje za skvost masáží a nie je nič lepšie ako zainvestovať do samého seba. Ak chcete vyskúšať niečo nové, a cítiť sa tak, ako ešte nikdy, rezervujte si aj vy svoju tantra masáž.

masírovanie nôh

Samozrejme si môžete potom zvoliť aj masérku, spomedzi desiatich krásnych slečien, ktoré sa o vás dobre postarajú, ak ale idete na masáž prvý krát, kľudne si môžete zvoliť možnosť *Ľubovoľná masérka*, alebo len dať na sympatie pri mene. Potom si zvolíte deň a čas tak, aby vám to vyhovovalo, a potom sa už len prihlásite a na mail vám príde upozornenie. Rezerváciu zvládnete aj z pohodlia domova a to je všetko. A môžete si byť istý, že vás čaká nezabudnuteľný zážitok, a svojim stretnutím odštartujete dlhú cestu v ústrety tantra masážam, ktoré z vás robia druhého človeka. Chcete sa cítiť tak, ako ešte nikdy?
Rezervujte si masáž!