Tlač fotiek za skvelé ceny

Máte vo svojom smartphone množstvo krásnych záberov, o ktoré nikdy nechcete prísť? Fotografie uchovávajú nádherné spomienky na ľudí, miesta a vzácne chvíle. Nenechávajte si ich len chaoticky uložené vo vašom telefóne a venujte im špeciálne miesto vo fotoalbume. Máte momentálne úžasnú príležitosť dať si vyvolať fotografie za neopakovateľné ceny. Najlacnejšie vyvolanie fotiek si môžete objednať na webovej stránke www.fotkyzababku.sk. Celý proces je jednoduchý a rýchly. Stačí, aby ste si vybrané fotografie nahrali na stránku a následne si zvolili požadovaný formát.

fotografie

Na výber máte hneď niekoľko veľkostí tlačených fotografií, takže si určite nájdete taký formát, ktorý vám bude vyhovovať. Najväčší formát má rozmery až 100 cm x 100 cm, takže si viete predstaviť rozmanitosť veľkostí dostupných formátov určených pre tlač digitálnych fotografií. Na výber máte aj papier v rôznych kvalitách. Po nahratí fotografií a nastavení vašich požiadaviek bude objednávka urýchlene spracovaná a poslaná do tlače. No a hneď po vytlačení vašich fotografií vám budú odoslané. Doma si ich môžete úhľadne usporiadať do albumov. Tie si budete určite s radosťou prezerať sami, ale aj s rodinou a priateľmi. Je to skvelý spôsob, ako si zaspomínať na krásne časy. Fotky za babku vám ponúkajú možnosť objednávky fotoobrazov.

fotografie 2

Tie predstavujú originálny darček, ktorým zaručene potešíte rodičov, starých rodičov, ale aj priateľov, či kolegov. Aj v prípade objednávky fotoobrazov sa môžete spoľahnúť na skvelé ceny a rýchle doručenie. Nie ste si istí, ako máte postupovať? Ochotný personál vám s radosťou poradí s postupom, výberom spôsobu tlače alebo vám poskytne informácie o vašej objednávke prostredníctvom e-mailu info@fotkyzababku.sk, alebo telefonicky na čísle +421 903 991 988. teraz vám už nič nebráni dať si vytlačiť vaše obľúbené fotografie.