Čím viac ste doma, tým menej stíhate

Čas je veličina, ktorá sa dá merať, ale Einstein by vám povedal, že sa dá vnímať aj rozlične dlho. Určite ste si všimli, že niektoré minúty plynú veľmi dlho a iné zasa príliš krátko. Keď sme na rande s milovanou osobou tak nám čas plynie taaak rýchlo. V škole na nudnej prednáške odrátavame minúty, ktoré nie a nie uplynúť. Podľa nášho vnímania situácie sa dá čas vnímať rozlične.

masážne pomôcky

Keď sa nám naskytne príležitosť na to, aby sme boli v pohodlí domova, tak sme z toho nadšení. Prvé dni prebiehajú snáď perfektne. Všetko sa leskne, vy ste vyčistili a upratali celý byt. Stihli ste snáď všetko, čo ste chceli stihnúť. Potom si naplánujete ďalšie činnosti, ale už ich začínate aj mierne odkladať kvôli svojim vlastným výhovorkám v hlave. Možno nemáte ten pravý dôvod, ale v mozgu si ho domyslíte a potom na základe svojej lenivosti radšej danú činnosť odložíte. Práve v tento moment by ste si mali naplánovať niečo iné okrem domácnosti, napríklad takú erotickú masáž Magic tantra. Vytrhne vás z každodenného kolotoča, rozptýli a dodá vám novú energiu.

masáž chodidiel

Tak sa to deje snáď u každého, že jeho pracovné tempo klesá. Aj v práci sa najprv ukážete ako vzorný zamestnanec a postupne sa začnete zašívať. Robota vás prestáva baviť a vy zvoľňujete tempo. Nedržíte si to tempo zo začiatku, ale pomaličky ho spomalíte, aby ste sa nemuseli tak hnať. Tak sa to deje aj v prípade, že zostanete doma. Najprv si tento stav užívate, pretože predtým ste chodili do roboty a nemali ste toľko času na všetky vaše obľúbené činnosti. Čas sa snažíte využívať efektívne. No potom, nastane zlom. Začnete si menej vážiť svoj čas, ktorý by ste mali využívať efektívne, ale poľavujete. Je to prirodzené, že človek si zvoľní postupne svoje tempo a nebude vždy robiť všetko na sto percent. Treba sa len znova nakopnúť a nasadnúť do kolotoča, ktorý vás čaká v domácnosti. Možno je to tým, že v domácnosti sú tie práce väčšinou stále o tom istom. Stále sa musí upratovať, variť, piecť, prať, zametať, umývať… a to všetko sa deje dookola. Keď ste stále doma, tak máte pocit, že nič iné nerobíte, iba toto.