Darujte poukážku na tantrickú masáž

Darujte poukážku na tantrickú masáž

Tiež patríte k ľuďom, ktorí neustále vymýšľajú nové varianty darčekov pre vašich blízkych, a rozhodne vás neuspokojí dávať niekomu pod vianočný stromček neustále tie isté ponožky a vreckovky, alebo penu na holenie? Tiež prichádzate s niečím originálnym, čo prinesie radosť nielen oslávencovi, ale aj vám? Potom máme pre vás jeden tip, ako uspieť s darčekmi pre dospelých mužov:

masážny salón

Kolega v práci – ak udržujete dobré kolegiálne vzťahy na pracovisku, jazdíte spoločne na výlety či na dovolenku, alebo organizujete rôzne športové podujatia a kultúrne zážitky, potom by ste mohli vyslovene spestriť oslavu narodenín, na ktorú vás pozve niektorý z kolegov. Darujte mu poukážku na tantrickú masáž Tantra Diamond. Niektorí muži tam môžu byť prekvapení z toho, čo tantra dokáže, a mohli by vám byť vďační za to, čo ste im tentoraz „pribalili“ do darčekového koša s ovocím a orechmi.

tantrické masáže

Tantra pre deti – nemáme tým samozrejme deti maloleté, chceme len naznačiť, že ak ste už ľudia v pokročilom veku a chcete potešiť vašich dospelých „deti“ netradičným darčekom, napríklad ak máte dvoch mužských súrodencov vo veku okolo 25 rokov, darujte každému z nich masérsky úkon, aby sa im zlepšil nielen sexuálny život, ale aj medziľudské vzťahy, pretože tantra do nich vie aj významne zasiahnuť.

Tantra na zmierenú – mnoho ľudí je dnes naladených na boj a je pre nich ľahké niekoho vyprovokovať, ponížiť, deptať, a aj inou formou ubližovať. Ale ak majú niekomu naopak pomôcť, zmieriť sa a viesť dialóg, byť konštruktívny a ponechať druhému jeho dôstojnosť, je to pre nich, ako keby mali vystúpiť na Mount Everest. Pre takýchto nesebavedomých jedincov je akt zmierenia ťažký, to vieme, ale pokiaľ sa im to podarí, je to veľký kus práce na sebe. A ten si zaslúži odmenu. Ak takého muža odmeníte poukážkou na tantru, zrejme ocení, že si vážite jeho vlastnosti, a že ste radi, že na sebe zapracoval a dokázal to, čo nedokážu mnohí z nás ani raz v živote, len sa rozhliadnite okolo seba, napríklad do politiky, koľko je tam takých „zúfalcov“.