Pevné prepravky

Pre plastové prepravky na ovocie a zeleninu sa chodí do celosvetovo známej spoločnosti Schoeller Allibert, ktorá má množstvo pobočiek po celom svete. Najviac ich má v Európe, ale nájsť ich môžete aj mimo nej. Táto spoločnosť má niekoľkoročné dobré renomé a skúsenosti, ktoré sa odrážajú nielen na pozitívnych recenziách zákazníkov, ale aj na niekoľkých medzinárodných certifikátoch. Spoločnosť vám vie ponúknuť celú radu mimoriadne zaujímavých produktov, ktoré vás dostanú ako svojim prevedením, veľkosťou, variáciami tak aj cenami. Vybrať si môžete z množstva plastových prepravných, manipulačných a na skladovanie určených nádob, ktoré nájdete na oficiálnej internetovej stránke tejto spoločnosti.

boxy

Schoeller Allibert vám vie ponúknuť aj príslušenstvo k týmto produktom, aby ste mali istotu, že k týmto produktom nakupujete rovnako kvalitné a prvotriedne príslušenstvo, ktoré tak nemusíte zháňať v iných internetových a kamenných obchodoch. Pokiaľ budete mať hocijaký problém alebo len budete potrebovať s niečím poradiť, jednoducho stačí navštíviť jednu z kamenných pobočiek alebo sa neváhať na zamestnancov obrátiť telefonicky.

ovocie

Okrem plastových prepraviek na ovocie a zeleninu môžete od tejto spoločnosti kúpiť aj známe ibc kontajnery, čo sú intermediate bulk containers, ktoré sú v dnešnej dobe mimoriadne populárne. IBC kontajnery sú určené na zachytávanie a uskladňovanie daždovej vody a na prepravu a skladovanie kvapalín vo všetkých priemysloch. Plastové prepravky sú taktiež určené pre veľa druhov priemyslov a zahŕňajú tak široké spektrum ľudí, ktorí si tieto prepravky môžu zaobstarať. Najviac sú však, pochopiteľne, určené pre poľnohospodársky priemysel. Tieto prepravky sú mimoriadne pevné, aby zvládli udržať množstvo plodín bez toho, aby došlo k ich poškodeniu. Prekvapia vás nízke ceny.