Rýchla pomoc pre vaše potrubie

Cítite občas v domácnosti nepríjemný zápach, aj keď máte pocit, že tam nemá čo smrdieť? Je tento zápach intenzívnejší v okolí odtokov umývadiel, vane, či sprchového kútu? V tom prípade môže ísť o znečistené potrubie. Vravíte si, že to nebude váš problém, pretože odtok pravidelne čistíte na to určeným granulátom? Nečistoty však môžu byť zanesené hlbšie v potrubí, kde ich môže odstrániť až odborné čistenie, ktoré vykonáva firma AB-Krtkovanie. Toto čistenie sa nazýva krtkovanie a je vykonávané aj v tých najužších potrubiach, ako napríklad v stúpačkách.

potrubie

Do potrubia sa vkladajú kovové špirálky, ktoré sa rozpohybujú vďaka elektromotoru, na ktoré sú napojené. Ich pohyb odstráni všetky nečistoty a hravo si poradí aj s úplne upchatými miestami v potrubí. Krtkovanie je ekologické, pretože je čistenie zabezpečované pohybom a nie chemikáliami. Práve preto sa nemusíte obávať ani vyplavenia odpadu do vášho interiéru. Krtkovanie máte momentálne možnosť využiť v hlavnom meste za najlepšiu cenu na trhu a navyše kedykoľvek, krtkovanie bratislava nonstop. Vo firme AB-Krtkovanie totiž vedia, že upchatie potrubia je veľmi nepríjemný problém, s ktorým nikto nechce čakať do najbližšieho pracovného dňa.

oprava potrubia

S nonstop dostupnou havarijnou službou AB-Krtkovania je však pomoc nablízku neustále. Stačí zavolať na telefónne číslo 0940 367 897 a pracovníci firmy AB-Krtkovanie vám prídu pomôcť vyriešiť akýkoľvek problém s potrubím, či kanalizáciou. S AB-Krtkovanie sa nemusíte obávať žiadnych nepríjemných doplatkov za dopravu na miesto určenie a ani žiadnych iných skrytých doplatkov, ktoré by vám spôsobili nepríjemné prekvapenie. Firma AB-Krtkovanie pristupuje k svojim klientom slušne a s úctou. Zatočte s nečistotami v potrubí práve vďaka odborným službám firmy AB-Krtkovanie a budete sa tešiť zo skvelých výsledkov za super cenu.